PLANDEKI SAMOCHODOWE
HALE NAMIOTOWE

Plandeki samochodowe

Główną dziedziną naszej produkcji są plandeki samochodowe wszelkiego rodzaju. Najbardziej popularne to:

  • plandeki kurtynowe, burto-firany
  • plandeki skrzyniowe
  • dachy do naczep
  • plandeki antywłamaniowe
  • plandeki na kontenery
  • plandeki na przyczepki samochodowe
  • plandeki na wywrotki
  • plandeki wojskowe

Dla naszych stałych klientów produkujemy plandeki na podstawie dostarczonych rysunków technicznych, w pozostałych przypadkach na podstawie wykonanych przez nas pomiarów i sugestii, wymagań klienta.

Do produkcji plandek wykorzystujemy materiał powlekany pcv pochodzący od uznanych europejskich dostawców: Julius Heywinkel, Mehler, Sioen. W ciągłej ofercie posiadamy szeroką gamę kolorystyczną. Stosowny przez nas materiał ma gramaturę 670-680g/m2 (plandeki skrzyniowe, przyczepki, burto-firany) i 890-900g/m2 (plandeki kurtynowe). Każda plandeka wzmocniona jest w miejscach narażonych na przetarcie dodatkową warstwą materiału.

Dodatkowo plandeki kurtynowe wzmocnione są przyspawanymi poziomo i pionowo pasami pcv umożliwiającymi montaż rolek i klamer zapinających. Montowane klamry i haki wykonane są ze stali nierdzewnej.

Okucia plandek skrzyniowych są ze stali ocynkowanej, na życzenie klienta możemy zamontować oczka ze stali nierdzewnej lub mosiężne. Zapięcie plandek każdorazowo dostosowujemy do konstrukcji naczepy i wymagań klienta.

Do każdej plandeki dodajemy linkę celną.

Grafika reklamowa

Na plandekach oferujemy możliwość wykonania grafiki wektorowej i w pełnym zadruku (tzw. full color) na podstawie projektu własnego klienta lub przygotowanego przez nas.

Grafikę wektorową wykonujemy farbami niemieckiej firmy Proll. Farby te charakteryzują się doskonałym kryciem i długą trwałością kolorów.

Grafika wykonana metodą pełnego zadruku, charakteryzująca się możliwością drukowania dowolnego obrazu, zabezpieczona jest przed promieniowaniem UV ochronną warstwą lakieru.

Na sztywnych elementach konstrukcyjnych zabudów, kabinie kierowcy, kontenerach, chłodniach oferujemy wykonanie grafiki poprzez oklejanie folią.

Serwis

Firma nasza świadczy serwis naprawczy plandek, a także sprzedaż części do samodzielnej naprawy. Napraw dokonujemy na terenie naszej firmy w dni robocze w godzinach od 8 do 21, a także po wcześniejszym umówieniu - w dowolnym czasie u Klienta.

Kontakt

Bieri-Weber Planen Sp. z o.o.
Oddział w Polsce
Rumin 3
62-504 Konin
kliknij tutja aby uzyskać więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij